Çözümler.

Marka Danışmanlığı

Bir şirketin, ürünün veya kişinin marka değerini artırmak için verilen danışmanlık hizmetidir. Marka stratejisi geliştirme, marka kimliği oluşturma, marka isimlendirme, marka yönetimi, pazarlama iletişimi, reklam kampanyaları, dijital pazarlama stratejileri, sosyal medya stratejileri, kurumsal kimlik, ürün konumlandırması ve marka ilişkili diğer konularda ihtiyaca yönelik kapsamlı bir hizmet verilir. 

Marka İsimlendirme

Marka isimlendirme, bir şirketin, ürünün veya hizmetin doğru isminin belirlenmesi için yapılır. Doğru marka ismi, markanın müşteriler arasında kolayca hatırlanmasını, algılanmasını ve fark edilmesini sağlar. İyi bir marka ismi, hedef kitlesinin ilgisini çeker ve markanın benzersiz özelliklerini vurgular Bu da markanın hedef kitleye daha kolay ulaşmasını ve daha geniş bir müşteri tabanına sahip olmasını sağlar. Bir markanın ismi ilgili sektörde tescil edilebilir olmalıdır, rekabetin arttığı bu dönemde amaca yönelik ve tescile uygun bir isim bulmak gerekir.

Kurumsal Kimlik ve Logo

Kurumsal kimlik, markanın görsel kimliğini, kişiliğini, kültürünü ve değerlerini yansıtan bir dizi tasarım unsuru ve yönergeler bütünüdür. Kurumsal kimlik, şirketin tüm iletişim materyallerinde ve pazarlama faaliyetlerinde kullanılır. Logo, marka bilinirliği ve tanınırlığı için de önemlidir ve şirketin müşteri sadakatini sağlamasına yardımcı olur.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı, bir markanın sosyal medya hesaplarını yönetme sürecine profesyonel bir şekilde yardımcı olan bir hizmettir. Sosyal medya platformlarında marka hedeflerine yönelik iletişim yapılabilmesi için hesapların yönetimi, içerik stratejisi geliştirme, paylaşım sıklığı, hedef kitle belirleme ve etkileşim sağlama gibi konularda destek sağlanır.

Kişi Marka Danışmanlığı

Kişi marka danışmanlığı, kişinin mesleki veya şahsi hedefleri doğrultusunda iletişim stratejisinin oluşturulması ve kurgulanan stratejinin pazarlama ve iletişim araçları kullanarak hedef kitlelerine aktarılması sürecini kapsar. Bu süreçte, kişinin hedefleri, değerleri ve benzersiz özellikleri dikkate alınır. İletişim planına ek olarak logo tasarımı, sosyal medya hesaplarının yönetimi ve web sitesi gibi iletişim noktalarında da çalışmalar yapılabilir.

Stratejik Workshop

Bu workshoplar, 1 günde şirket yönetimi, çalışanları, müşterileri veya diğer paydaşları dahil ederek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarına olanak sağlar. Şirketin hedefleri, hedef kitlesi, pazarlama stratejisi ve diğer iş faaliyetleri ile ilgili önemli konuları ele alarak şirket stratejisinin oluşturulmasına veya güncellenmesine yardımcı olur.  Bir günlük çalışma içerisinde şirketin misyonunu, vizyonunu ve değerlerini belirlenmesini sağlar.

Bize ulaşın.

info@intohuman.com

Barbaros Mh. Begonya Sk.
Nidakule No:1 Ataşehir / İstanbul