Biz

Biz Türkiye’nin dünya ile rekabet edecek marka sayısını artırmak ve markalaşma hareketinin öncüsü olmak için bir araya geldik.

Markalaşmaya dair bilgiyi demokratize etme ve Türkçe kaynak üretme amacıyla Nisan 2022’de into human’ı kurduk. 

Oluşturduğumuz inovatif marka modelini kullanarak büyüme hedefi olan markalara danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra UCLA’de pazarlama eğitimi aldı. Ajans ve marka tarafında marka danışmanlığı, dijital müşteri deneyimi alanlarında deneyim kazandı. Önde gelen sanayi kuruluşları, teknoloji girişimleri, turizm markaları, restoran zincirleri, sivil toplum organizasyonları ve spor kulüplerinin markalaşmasında önemli rol oynadı. into human’da markaların deneyim yolculuğunu geliştiriyor ve marka iletişimde hızlı & etkili sonuç getirecek projeler kurguluyor.

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve UCLA’de pazarlama eğitimi aldı. Reel sektör gerçekleri ve müşteri ihtiyaçları arasındaki mesafeyi gördükçe markalaşmanın bu konudaki nihai çözüm olacağını anladı. Twitter’da kampanya yöneticiliği yaptıktan sonra Türkiye’nin lider ve öncü markalarıyla danışman olarak çalışmaya başladı. Görev aldığı 50’nin üzerinde projenin getirdiği deneyimlerle into human’da oluşturduğu markalaşma modellerini kullanarak markaları büyütecek yeni rotalar çiziyor ve konseptler tasarlıyor.

Bize ulaşın.

info@intohuman.com

Barbaros Mh. Begonya Sk. Kolektif House, Nidakule No:1
Ataşehir / İstanbul